EN |
| پنجشنبه 28 شهریور 1398
 

شرکت پردازش اطلاعات شتاب، از سال 1382 فعالیت خود را در زمینه فناوری اطلاعات آغاز نموده و در طی دو دهه تجربه، موفق به انجام چند پروژه داخلی و بین المللی گردیده است.

این شرکت با بهره مندی از کارشناسان متعهد و متخصص، در بسیاری از زمینه های فناوری اطلاعات و ارتباطات کارنامه درخشانی دارد و افتخار ارایه خدمات مستمر قابل قبولی را به مشتریان در پیشینه خود دارد.

ارائه اینترنت بر روی سیم

 
 پهنای باند با استفاده از سیم و فناوری G.SHDSL
 
ارایه خدمات با استفاده از سیم و فناوری G.SHDSL، یکی از روش‌هایی‌ست که شتاب از آن برای ارایه‌ی خدمات پهنای باند به مشتریان بهره می‌گیرد. در این روش که برای واحدهای تجاری مورد استفاده قرار می‌گیرد، یکی از خطوط تلفن مشتری با هماهنگی مخابرات از بوق تخلیه شده و به تجهیزات شتاب در مرکز مخابراتی متصل می‌گردد. یک دستگاه مودم ویژه نیز در محل مشتری نصب می‌شود و از طریق سیم تلفن مربوط به شتاب متصل می‌شود.ارسال و دریافت اطلاعات در این روش برابر است. به بیان دیگر این روش یک DSL متقارن است. این استاندارد قابلیت تبادل همزمان صدای آنالوگ (Analog Voice) را ندارد. یکی دیگر از برتری‌های این روش نسبت به فناوری ADSL،قابلیت عملکرد در فواصل طولانی‌تر و لینک‌های با کیفیت کم‌تر است.G.SHDSL که همچنین بر پایه G.991.2 شناخته می‌شود و توسط ITU استاندارد شده است، با ارایه‌ی پهنای باند متقارن بیش‌تر در مسافت‌های طولانی‌تر، راه‌حلی ایده‌آل برای Carrierهای سرویس‌های صدا و داده در سطح تجاری به شمار می‌آید. با استفاده از این روش پهنای باند اختصاصی با توان عملیاتی بالاتر نسبت به ADSL ‌‌‌‌در اختیار مشتری قرار می‌گیرد. این استاندارد همچنین قیودی برای ترکیب ترافیک TDM و ATM ایجاد می‌کند که امکان ایجاد پهنای باند ترکیبی چند زوج سیم مسین، و دست‌یابی به پهنای بالاتر روی همان خط را فراهم می‌کند. این سیستم یک اینترفیس اترنت در اختیار مشترک قرار می‌دهد که به راحتی قابل استفاده خواهد بود. افزون بر این استاندارد G.SHDSL دارای پایداری زیادی است و نسبت به ADSL به نگه‌داری کم‌تری نیاز دارد. برد مسافت سیگنال‌ها نیز در این روش بیش‌تر است و به همین دلیل با استفاده از آن می‌توان به تعداد بیش‌تری از مشتریان سرویس داد.مشتریان با بهره‌گیری از خدمات تخصصی و پشتیبانی روزآمد شرکت شتاب با اطمینان خاطر از کیفیت خدمات ارایه شده و امنیت ارسال و دریافت اطلاعات، به صورت شبانه‌روزی از خدمات پهنای باند شتاب استفاده کنند.