EN |
| چهارشنبه 26 تیر 1398
 
 

برخی از برج ها و مجتمع های مسکونی به دلیل وجود برخی مشکلات مخابراتی ، قادر به دریافت سرویس اینترنت پرسرعت از طریق روش های معمول نمی باشند و تنها راهکار مناسب جهت این گونه موارد ارائه سرویس از داخل خود مجموعه می باشد. از سوی دیگر برخی از مجتمع های مسکونی تمایل به تهیه سرویس کل ساکنین از یک یا چند سرویس دهنده مشخص را دارند که با ارائه سرویس از داخل مجموعه این خواسته بر آورده می شود.

شرکت شتاب برای بر آورده کردن نیاز مشترکین متقاضی این نوع سرویس ، تمهیدات ویژه ای را پیش بینی نموده است متقاضیان می توانند به صورت زیر جهت برخورداری از این سرویس اقدام نمایند:

1-ارئه درخواست رسمی توسط هیئت مدیره مجتمع :در این مرحله هیئت مدیره درخواست خود را جهت برخورداری از سرویس اینترنت پر سرعت در داخل مجموعه به شرکت ارسال می کنند.

لازم به ذکراست پیش نیاز بررسی پیشنهادات وجود حداقل 24 متقاضی در یک برج یا مجتمع مسکونی می باشد .در صورتیکه تعداد متقاضیان کمتر از این تعداد باشد امکان ارائه سرویس وجود ندارد و یا در صورت امکان تعرفه مشترکین متقاضی از تعرفه های معمول شرکت شتاب بیشتر بوده و شرایط فروش متفاوتی دارد.

2-امکان سنجی توسط شرکت : در این مرحله متخصصان فنی شرکت در محل حاضر شده و امکان ارئه سرویس را بررسی می نمایند. در صورتی که ارئه سرویس امکان پذیر باشد این فرآیند وارد مرحله عقد قرارداد می شود .

3-عقد قرارداد: شرکت به منظور تخصیص فضا در محل برج توسط هیئت مدیره و واگذاری امتیاز ارائه سرویس اینترنت پر سرعت به ساکنین ، قرداد کلی با هیئت مدیره رامنعقد می نماید.

لازم به ذکر می باشد که این قرارداد جدای از قراردادی است که با هر یک از ساکنین متقاضی سرویس منعقد می شود.

4-نصب و راه اندازی تجهیزات : در این مرحله شرکت تجهیزات مورد نیاز را در زمانبندی مقرر نصب و راه اندازی می نماید.

5-ارائه سرویس به مشترکین : ساکنان محترمی که درخواست برقراری سرویس اینترنت پر سرعت شتاب را دارند می توانند همانند سایر مشترکین شرکت با یکی از روش های حضوری یا غیر حضوری ثبت نام نموده و پس از چند روز از این سرویس بهره مند شوند.

یکی از مزایای این روش سرعت عمل در راه اندازی سرویس به دلیل حذف MDF مرکز مخابراتی منطقه و رانژه خطوط از داخل MDF مجتمع ساختمانی می باشد.

مزایای اینترنت مرکزی

  •     تجهیزات سرویس گیرنده مشترک می باشد
  •     در صورتی که تعداد واحدها از 24 واحد بیشتر باشد تمامی تجهیزات (آنتن ها و رادیوها) به صورت امانی و بدون صرف هزینه در محل نصب می گردد
  •       هر واحد سرویس درخواستی خود (از لحاظ سرعت و حجم) را خواهد داشت
  •       هر کاربر (واحد) داری یک نام کاربری و رمز عبور مجزا می باشد
  •     هیچ تداخلی در سرویس سایر کاربران (واحدها) ایجاد نخواهد شد
  •      هزینه تمام شده نصب هر واحد پایین تر از سرویس های مشابه می باشد
  •     سرعت بالاتر ارتباط دکل تا ساختمان
  •     کیفیت بالاتر کابل های شبکه نسبت به سیم تلفن
  •     آمادگی ساختمان برای نصب دوربین های مدار بسته تحت شبکه

 

اینترنت بی‌سیم خانگی

ارایه‌ی خدمات از طریق بی‌سیم (Wireless)، یکی دیگر از شیوه‌هایی‌ست که شرکت‌ شتاب، خدمات پهنای باند خود را از طریق آن ارایه می‌دهد. این بخش از خدمات، در تمام مناطقی که امکان استفاده از سیم وجود ندارد و یا فاصله‌ی مشتری از مراکز مخابراتی به قدری است که برقراری ارتباط با سیم برای مشتری مقدور نیست، قابل ارایه است. 
افزون بر این، مشتریانی که به پهنای باند بیش‌تری نیاز دارند یا مایل نیستند کاربری خط تلفن خود را تغییر دهند، می‌توانند با استفاده از این خدمات به پهنای باند دلخواه و مورد نیاز خود دسترسی یابند. در این روش با استفاده از باندهای فرکانسی مشخص، ارتباط هوایی بین شتاب و سازمان مشتری برقرار می‌شود.
 
 


 
 
توضیح:
1. تمامی قیمت‌ها به تومان می‌باشد.
2. هزینه نصب و راه‌اندازی سرویس تا سرعت 2048کیلوبیت برثانیه توسط کارشناسان این شرکت 25000تومان می‌باشد و هزینه نصب برای سرعت بالاتر جداگانه محاسبه می‌گردد.
3. هزینه هرگیگابایت ترافیک مازاد 3000 تومان می باشد.
4. تحویل لینک ارتباطی در محل قرارگرفتن تجهیزات بی‌سیم می‌باشد.
5. چنانچه نیاز به کابل‌کشی تا محل منزل یا دفتر کار باشد، بر اساس ساعت کارکرد هزینه دریافت می‌شود.
6. قیمت‌های فوق بدون احتساب شش درصد مالیات بر ارزش افزوده می‌باشد.
7. هزینه تجهیزات بی‌سیم توسط مشترک تأمین می‌گردد.
مناطق تحت پوشش :
فاطمی، بلوارکشاورز، یوسف‌آباد، جهان‌آرا، کارگرشمالی، عباس‌آباد، مطهری، سعادت‌آباد، شهرک‌غرب، کوی‌فراز، اقدسیه، قیطریه، آجودانیه، نیاوران، ولنجک، فرمانیه، دارآباد، کاشانک، نوبنیاد، شهران، دهکده‌المپیک، کن، جنت آباد، شیخ بهایی، سئول، شهرک والفجر، پونک، مرزداران، آریاشهر، جاده مخصوص کرج و ... 
.لطفاً در صورت نیاز به توضیح بیشتر و یا سفارش سرویس مورد نظر، با شماره تلفن 84015400 تماس حاصل نمایید، همکاران بخش فروش مشتاقانه پاسخگوی شما خواهند بود.

 
استفاده از خدمات شبکه هوشمند امکان ساده‌ و کارآمد دیگری است برای برقراری ارتباط اینترنت Dial up و اتصال به شبکه جهانی اینترنت. با استفاده از این خدمات، شما می‌توانید در هر زمان از شبانه‌روز و بدون نیاز به شناسه‌ی کاربری (User Name) و کلمه عبور (Password) به اینترنت وصل شوید. از این رو با دسترسی به این سرویس دیگر نگران پایان یافتن زمان اشتراک یا اعتبار کارت اینترنت خود در روزهای تعطیل یا ساعات غیر اداری نخواهید بود. هزینه استفاده از اینترنت از طریق خدمات شبکه هوشمند پس از دو ماه در قبض تلفن شما منظور خواهد شد.

برای استفاده از این خدمات کافی‌ست تنها شماره‌ی ده رقمی شبکه اینترنت هوشمند شتاب؛ یعنی یکی از شماره های 9092304300، 9092304200 را در ردیف شماره اتصال به شبکه (Dial) در فرم اتصال (Connection) درج کنید و بلافاصله به اینترنت وصل شوید. در این حالت نیازی به تکمیل دیگر ردیف‌های فرم اتصال مانند شناسه کاربری و کلمه عبور نیست و از این رو تنظیمات فرم اتصال (Connection) بسیار ساده و سریع خواهد بود.

امتیازات خدمات شبکه اینترنت هوشمند
● برقراری ارتباط سریع بدون نیاز به شناسه کاربری (User Name) و کلمه عبور (Password)
● تنظیمات ساده و سریع در فرم اتصال (Connection)
● امکان برقراری ارتباط به شبکه اینترنت در هر ساعت از شبانه‌روز و تمام روزهای سال
● اتصال سریع به اینترنت در صورت دسترسی نداشتن به دیگر خدمات اینترنت Dial up
● محاسبه هزینه ارتباط به صورت دقیقه‌ای و پرداخت هزینه از طریق قبض تلفن