EN |
| چهارشنبه 26 تیر 1398
 
 
سرویس کارت تلفن بین الملل

 
گروه شرکت های شتاب از سال 1380، ارائه خدمات اینترنت و تلفن بین الملل را با استفاده ازجدیدترین تکنولوژی و همکاری با بزرگترین شرکت های مخابراتی دنیا آغاز کرده و تلاش نموده است تا خدمات تلفن بین الملل خود را با بهترین کیفیت ارائه نماید.

با استفاده از خدمات مکالمه‌ی تلفن بین‌المللی، هر کاربر می‌تواند تنها با پرداخت هزینه‌ای برابر با یک‌ دهم هزینه‌ی مکالمه با کشور مقصد، با نقطه‌ی دلخواه در هر یک از کشورهای جهان گفت و گو کند. در این فناوری، صدا به بسته‌های دیجیتالی تبدیل و به صورت داده، از طریق اینترنت به مقصد مورد نظر منتقل می‌شود. از این رو، چون صدا از طریق خطوط مخابراتی بین‌الملل منتقل نمی‌شود، کاربر تنها با پرداخت هزینه‌ی تلفنی شهری در مدت زمان اتصال به شبکه‌ی تلفن بین‌المللی می‌تواند با مقصد مورد نظر خود مکالمه کند.

امکانات ویژه تلفن بین الملل
با استفاده از سیستم تلفن بین الملل شتاب نیازی به وارد کردن رمز عبور و حتی شماره مقصد نخواهید داشت، فقط کافیست با سرشماره شتاب تماس بگیرید، سیستم شماره شما را تشخیص می دهد و نیازی به وارد کردن رمز نیست. همچنین می توانید به جای اینکه هر بار شماره مقصد خود را شماره گیری کنید از یک شماره سریع یک رقمی استفاده نمایید. تعریف کردن لیست شماره های سریع و همچنین شماره های مجاز برای تماس بدون رمز به راحتی و در عرض چند دقیقه صورت می گیرد. 
‫‏
*تلاش ما بر این است که همواره نرخ مناسب را با حفظ کیفیت برای مشترکین در نظر بگیریم بنابراین نرخ های تماس در هر زمان امکان تغییر دارند.
 
دارای مجوز از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی به شماره 137-16-11