EN |
| سه شنبه 23 مهر 1398
 

شرکت پردازش اطلاعات شتاب، از سال 1382 فعالیت خود را در زمینه فناوری اطلاعات آغاز نموده و در طی دو دهه تجربه، موفق به انجام چند پروژه داخلی و بین المللی گردیده است.

این شرکت با بهره مندی از کارشناسان متعهد و متخصص، در بسیاری از زمینه های فناوری اطلاعات و ارتباطات کارنامه درخشانی دارد و افتخار ارایه خدمات مستمر قابل قبولی را به مشتریان در پیشینه خود دارد.

خدمات

تلفن اینترنتی (تلفن بین المللی) سرویسی است که در چند سال اخیر به موازات ارائه دیگر سرویسهای اینترنتی در کشور رشد کرده است و به لحاظ تعداد مصرف کنندگان رشد مناسبی داشته است. با استفاده از سرویس تلفن اینترنتی (تلفن بین المللی) می توان تماسهای بین المللی را با هزینه مناسب و همانند برقراری ارتباط مستقیم مخابراتی تنها با یک خط تلفن و خرید خدمات از یک سرویس دهنده تلفن اینترنتی (تلفن بین المللی) برقرار نمود.

ادامه مطلب

خدمات پهنای باند از جمله‌ی خدمات شرکت شتاب است که برای استفاده‌ی کارآمد شرکت‌ها و سازمان‌ها از اینترنت و برقراری ارتباط میان نقاط مختلف جغرافیایی ارایه می‌شود. پهنای باند ،واژه‌‌ای‌ست که برای تشریح اتصال پرسرعت داده‌ها به کار می‌رود و منظور از خدمات پهنای‌باند، راهکاری‌ست که شرکت‌ها و سازمان‌ها را قادر می‌سازد تا بتوانند به صورت آنلاین و سرعتی به مراتب بیش‌تر از تماس تلفنی ساده، به شبکه‌ی جهانی اینترنت و شبکه‌های محلی وصل شوند.

ادامه مطلب  

 

 در پنجاه سال گذشته بروز تحولات گسترده در زمینه رایانه، تغییرات عمده ای را در عرصه های متفاوت حیات بشری به دنبال داشته است. ارایه‌ی محصولات و خدمات کارا به مشتریان بر اساس آخرین فناوری‌های روز و پیشرفت‌های به دست آمده در عرصه‌ی فناوری اطلاعات و ارتباطات به گونه‌ای که بتواند نیاز آنان را با بالاترین کیفیت ممکن برآورده سازد، محور فعالیت‌های گروه شرکت ‌شتاب محسوب می‌شود.