EN |
| پنجشنبه 28 شهریور 1398
 

شرکت پردازش اطلاعات شتاب، از سال 1382 فعالیت خود را در زمینه فناوری اطلاعات آغاز نموده و در طی دو دهه تجربه، موفق به انجام چند پروژه داخلی و بین المللی گردیده است.

این شرکت با بهره مندی از کارشناسان متعهد و متخصص، در بسیاری از زمینه های فناوری اطلاعات و ارتباطات کارنامه درخشانی دارد و افتخار ارایه خدمات مستمر قابل قبولی را به مشتریان در پیشینه خود دارد.

اینترنت بی‌سیم خانگی

ارایه‌ی خدمات از طریق بی‌سیم (Wireless)، یکی دیگر از شیوه‌هایی‌ست که شرکت‌ شتاب، خدمات پهنای باند خود را از طریق آن ارایه می‌دهد. این بخش از خدمات، در تمام مناطقی که امکان استفاده از سیم وجود ندارد و یا فاصله‌ی مشتری از مراکز مخابراتی به قدری است که برقراری ارتباط با سیم برای مشتری مقدور نیست، قابل ارایه است. 
افزون بر این، مشتریانی که به پهنای باند بیش‌تری نیاز دارند یا مایل نیستند کاربری خط تلفن خود را تغییر دهند، می‌توانند با استفاده از این خدمات به پهنای باند دلخواه و مورد نیاز خود دسترسی یابند. در این روش با استفاده از باندهای فرکانسی مشخص، ارتباط هوایی بین شتاب و سازمان مشتری برقرار می‌شود.
 
 


 
 
توضیح:
1. تمامی قیمت‌ها به تومان می‌باشد.
2. هزینه نصب و راه‌اندازی سرویس تا سرعت 2048کیلوبیت برثانیه توسط کارشناسان این شرکت 25000تومان می‌باشد و هزینه نصب برای سرعت بالاتر جداگانه محاسبه می‌گردد.
3. هزینه هرگیگابایت ترافیک مازاد 3000 تومان می باشد.
4. تحویل لینک ارتباطی در محل قرارگرفتن تجهیزات بی‌سیم می‌باشد.
5. چنانچه نیاز به کابل‌کشی تا محل منزل یا دفتر کار باشد، بر اساس ساعت کارکرد هزینه دریافت می‌شود.
6. قیمت‌های فوق بدون احتساب شش درصد مالیات بر ارزش افزوده می‌باشد.
7. هزینه تجهیزات بی‌سیم توسط مشترک تأمین می‌گردد.
مناطق تحت پوشش :
فاطمی، بلوارکشاورز، یوسف‌آباد، جهان‌آرا، کارگرشمالی، عباس‌آباد، مطهری، سعادت‌آباد، شهرک‌غرب، کوی‌فراز، اقدسیه، قیطریه، آجودانیه، نیاوران، ولنجک، فرمانیه، دارآباد، کاشانک، نوبنیاد، شهران، دهکده‌المپیک، کن، جنت آباد، شیخ بهایی، سئول، شهرک والفجر، پونک، مرزداران، آریاشهر، جاده مخصوص کرج و ... 
.لطفاً در صورت نیاز به توضیح بیشتر و یا سفارش سرویس مورد نظر، با شماره تلفن 84015400 تماس حاصل نمایید، همکاران بخش فروش مشتاقانه پاسخگوی شما خواهند بود.