EN |
| چهارشنبه 26 تیر 1398
 
درباره ما
شرکت پردازش اطلاعات شتاب به عنوان شرکتی با فعالیت در زمینه ارتباطات دیتا و اطلاع رسانی در سال 1380 آغاز به کار کرد و از پیشگامان صنعت ارتباطات اینترنت با پهنای باند وسیع در کشور می باشد. 

مهم‌ترین فعالیت‌ها و خدمات این گروه، ارایه‌ی راهکارهای متنوع برای دسترسی به اینترنت، مکالمه‌ی تلفن بین‌المللی، خدمات مرکز داده‌ها همچون میزبانی وب، اشتراک فضا، سرور اختصاصی و ... است.

شتاب توانسته است با بهره‌گیری از نیروهای کارآمد و متخصص خود و با ایجاد بزرگ‌ترین شبکه‌ی دسترسی به آخرین ابزارهای ارتباطی و اینترنتی، خدمات متنوع، کارساز و موثری را برای تمامی کاربران در سطح کشور فراهم سازد.

درحوزه فعالیت های برون مزری شرکت شتاب با پیوستن به شبکه جهانی VIP-CONNECT باهدف تامین نیازهای ارتباطی ایرانیان مقیم خارج از کشور، باسرمایه گذاری و بهره برداری از مجوزهای قانونی خود و به کارگیری تجربه قریب یک دهه حضور خود در این حوزه، خدمات ویژه ای را به تجار، بازرگانان، دانشجویان و سایر هموطنان ایرانی مقیم خارج از کشور ارایه می نماید.
 
پرسنل ما می کوشند با پشتیبانی فنی شبکه در تمامی ایام هفته، اتصال بدون وقفه و با کیفیت عالی را در تمام مدت سال برای شما عزیزان را فراهم آورند.

نگرش مشتری‌مداری حاکم بر فعالیت‌های گروه از همان ابتدای راه موجب شده است تا افزایش خوشنودی مشتریان، بهبود کیفیت محصولات و خدمات، نوآوری و خلاقیت مستمر برای ارایه‌ی خدمات نوین، افزایش کارآیی خدمات پشتیبانی فنی و رقابت سالم و اصولی با رقیبان جزو مهم‌ترین اصول و ارزش‌های فعالیت‌های شتاب باشد. چه آن که، خدمت‌رسانی به جامعه و کمک به رشد و توسعه‌ی فرهنگ استفاده از اینترنت و دیگر ابزارهای نوین ارتباطی به عنوان شاخصی برای میزان رشد و توسعه‌ی کشور نیز همواره مورد توجه مدیران و کارکنان شتاب بوده است.