EN |
| پنجشنبه 28 شهریور 1398

شرکت پردازش اطلاعات شتاب، از سال 1382 فعالیت خود را در زمینه فناوری اطلاعات آغاز نموده و در طی دو دهه تجربه، موفق به انجام چند پروژه داخلی و بین المللی گردیده است.

این شرکت با بهره مندی از کارشناسان متعهد و متخصص، در بسیاری از زمینه های فناوری اطلاعات و ارتباطات کارنامه درخشانی دارد و افتخار ارایه خدمات مستمر قابل قبولی را به مشتریان در پیشینه خود دارد.

پشتیبانی
برنامه‌ریزی گروه شتاب برای پاسخ‌گویی مناسب به نیازها و در نهایت خوشنودی مشترکین از ابتدای فعالیت تاکنون در دستور کار تمامی کارکنان و مدیران مجموعه بوده‌است. این برنامه‌ریزی و توجه برای دستیابی به درصد بالای رضایت‌مندی مشترکین وجه تمایز بارز سرویس شتاب می‌باشد.

تیم پشتیبانی فنی شتاب متشکل از بهترین و کارآزموده‌ترین کارشناسان و متخصصان در این حوزه است و به صورت دایمی آماده‌ پاسخ‌گویی به نیازها و مشکلات مشترکین است. مشترکین می‌توانند در صورت بروز هرگونه مساله از طریق شماره 84015400 با بخش پشتیبانی فنی شتاب تماس گرفته و نیازها و مشکلات خود را با تیم فنی مطرح سازند. مشکلات و مسایل مطرح شده از سوی مشتریان بلافاصله پی‌گیری و در کمترین زمان ممکن برطرف خواهد شد.

ضمنا نظر به وجود طیف وسیعی از مشکلات مشابه مطرح گردیده ما را بر آن داشت تا کلیه موارد را بصورت مدون در بخش پشتیبانی قرار داده تا راهنمای سریعتری برای موارد مطرح گردیده باشد.

کارشناسان ما  بصورت آنلاین پاسخگوی شما عزیزان میباشند.

 
 هم چنین می توانید نظرات و مشکلات خود را از طریق لینک زیر با ما در میان بگذارید و یا از مقالات آموزشی شتاب بهره مند شوید.